قیمت ملک:
۱.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
محمودآباد
کد ملک:
۲۷۳۲۷
فروش

قیمت ویلا در کلوده  شمال

فروش

قیمت ویلا در کلوده  شمال

این ویلای شیک به صورت مستقل  داخل کوچه ای ویلایی  با بنایی نوساز  و حیاطی بزرگ در کلوده ی شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا فلت بوده و دارای 2 اتاق خواب که یکی از آن مستر می باشد. این ویلای نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 120 متر و در زمینی به مترژ 214 متر با ویوی عالی به دشت ، انشعابات کامل ، پارکینگ ، کابینت و با تمامی امکانات رفاهی در محلی تهرانی نشین و خوش آب و هوا با دوربین مدار بسته آماده ارایه به خریداران محترم می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند شورایی ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از دشت و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبا و بزرگ آن با مسیر های موزاییک شده و با باغجه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلا تا جنگل 2000 متر و فاصله تا ساحل محمود آباد 15000 متر می باشد بنابراین دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها برای شما هموطنان عزیز به راحتی فراهم آمده است.

این ویلای شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نوساز ، فلت ، سند ، مجوز ساخت ، حیاطی بزرگ با پارکینگ ، در محیطی تهرانی نشین و ویلایی با دوربین مدار بسته با قیمت ارزان در کلوده شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 1/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا ارزان نوساز در کلوده می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/18
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۱۴ متـر
متراژ بنا: ۱۲۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پارکینگ
انبار
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش