قیمت ملک:
۵.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۲۶۲۳۷
فروش

قیمت ویلا در شمال

فروش

قیمت ویلا در شمال

ویلا ساحل در شهر توریستی سرخرودسنددار فول امکانات با متریال عالی گزینه ای مناسب برای خرد،فروش،سکونت و سرمایه گزاری در شمال مازندران می باشد.

بنای ویلا دوبلکس و دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این ویلای ساحلی با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 200 متر و در زمینی به متراژ 110 متر با پارکینگ و تمامی امکانات رفاهی در محیطی توریستی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط آن بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. ویلای نوساز از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار برخوردار می باشد. فاصله ی نزدیک به ساحل تا جاده ای اصلی سرخرود و مرکز شهر 400 متر و تا ساحل سرخرود 400 متر فاصله دارد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که ویلا با موقعیت بی نظیری که دارد دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این ویلای ساحلی در منطقه ی توریستی خط دریا سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 5،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

املاک جهان

M شعبه سرخرود

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۱۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش