قیمت ملک:
۳.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۲۶۳۶۱
فروش

قیمت ویلا در شمال

فروش

قیمت ویلا در شمال

خرید ویلا در سرخرود داخل شهرکی امن و آرام وبنایی نوساز،دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ در شهر توریستی سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای شهرکی با نمایی شیک ، معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 150 متر و در زمینی به متراژ 330 متر با نگهبانی دایمی ، پارکینگ و تمامی امکانات رفاهی به خریداران محترم ارایه می گردد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. ویلای نوساز از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های موراییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلا شهرکی داخل شهر تا ساحل 2000 متر و فاصله تا جاده ی اصلی سرخرود به محمودآباد 1500 متر می باشد بنابراین ویلا دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها را به آسانی فراهم آورده است.

این ویلای نوساز داخل شهرک با نگهبانی دایمی ، بنایی نوساز ، دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، حیاطی زیبا با پارکینگ ، تراسی با ویوی عالی به محیط و دسترسی آسان به مراکز خرید در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 3/800،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۳۳۰ متـر
متراژ بنا: ۱۵۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش