قیمت ملک:
۵.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۷۱۶
فروش

قیمت ویلا در سرخرود

فروش

ویلای ساحلی با نمای شیک و مدرن نوساز با سند مالکیت تک برگ فول امکانات با متریال عالی و تراسی بزرگ و حیاطی زیبا در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

ویلای نوساز با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 160 متر و در زمینی به متراژ 133 متر با پارکینگ و فاصله ی نزدیک به دریا از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای اتاق خواب که یکی از آن مستر می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای شیک تا دریای سرخرود خط دریا 300 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 200 متر می باشد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که دسترسی به مراکز خرید برند و ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز به سادگی ایجاد کرده است.

این ویلای ساحلی با نمایی مدرن ، بنایی نوساز ، دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، حیاطی زیبا با پارکینگ ، تراسی وسیع و دسترسی آسان به مراکز خرید در محیطی توریستی به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی در خط دریای سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 5/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودM

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/05
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۳۳ متـر
متراژ بنا: ۱۶۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش