قیمت ملک:
۱۷.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
رویان
کـد ملک:
۲۷۳۴۷
فروش

قیمت ویلا جنگلی و شهرکی در رویان

فروش

قیمت ویلا جنگلی و شهرکی در رویان

این ویلای جنگلی با نمایی مدرن داخل شهرکی برند در سمت جنگل با سند مالکیت تک برگ ، استخر و حیاطی بزرگ در منطقه ی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این ویلای سمت جنگل با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 430 متر و در زمینی به متراژ 667 متر با کابینت ، دو عدد شومینه ، دو عدد پکیج ، دزدگیر ، استخری رو باز و با تمامی امکانات رفاهی در محیطی ویلایی و خوش آب و هوا از معماری اصولی برخوردار می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 خواب مستر با کف سرامیک می باشد. از دو تراس بزرگ و شیک ساختمان که به مساحت 30 متر می باشد می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط وسیع و زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا و با چراغ هایی رنگی بسیار حرفه ای و مدرن محوطه سازی شده است. ویلای شهرکی از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار بهره مند می باشد. ویلای نزدیک جنگل با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی به مراکز خرید و طبیعت بکر را برای ساکنین محترم به سادگی ایجاد کرده است.

این ویلای جنگلی با نمایی لوکس و مدرن داخل شهرکی برند با بنایی دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، کابینت ، دو عدد شومینه ، دو عدد پکیج ، حیاطی زیبا با فضایی مدرن و استخری رو باز ، دو تراس به مساحت 30 متری در محیطی خوش آب و هوا نزدیک به پارک جنگلی سیسنگان در منطقه ی رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 17/000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان m

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/19
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۶۶۷ متـر
متراژ بنا: ۴۳۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش