قیمت ملک:
۸.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۲۷۳۰۴
فروش

قیمت ویلا با سند مالکیت تک برگ در بابلسر

فروش

قیمت ویلا با سند مالکیت تک برگ در بابلسر

این ویلای شیک و مدرن  سنددار داخل مجتمع در سمت دشت با بنایی نوساز  ، دوبلکس و تراسی بزرگ  با سند مالکیت تک برگ در شهر توریستی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 خواب مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. این ویلای نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 305 متر و در زمینی به متراژ 265 متر با کابینت داخل مجتمع سمت دشت در منطقه ی خوب و خوش آب و هوا بسیار خوش نقشه از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. ویوی عالی از دشت و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. ویلای مدرن از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار برخوردار می باشد. فاصله ی ویلای دوبلکس از دریای بابلسر 2500 متر و فاصله ی چندانی با مرکز شهر ندارد بنابراین دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها برای شما عزیزان ایجاد شده است.

این ویلای شیک با نمایی رومی داخل مجتمع سمت دشت با بنایی نوساز ، دوبلکس و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ،تراس ، حیاطدار با دسترسی راحت به مراکز خرید در منطقه ی توریستی و خوش آب و هوا در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 8/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا دوبلکس در بابلسر می باشد.

کارگذاری املاک جهان M

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/11
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۰۵ متـر
متراژ بنا: ۲۶۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش