قیمت ملک:
۶.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
چمستان
کد ملک:
۲۷۲۶۷
فروش

قیمت ویلا استخردار چمستان شمال

فروش

قیمت ویلا استخردار چمستان شمال

این ویلای شیک و لاکچری به صورت مستقل در کنار جنگل با بنایی نوساز ،سند مالکیت تک برگ  و حیاطی بزرگ در چمستان شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای لوکس با به کارگیزی بهترین متریال در نما ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 200 متر و در زمینی به متراژ 230 متر با دیوار پوشهایی شیک ، استخری سر پوشیده ، سونا خشک و ویوی عالی به جنگل با نمایی شیک در محیطی خوش آب و هوا به خریداران محترم ارایه می گردد. ویلای نوساز دارای 2 اتاق خواب که یکی از آن مستر با کف سرامیک می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس های بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلا تا جنگل در کنار آن قرار دارد و تا ساحل 4000 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 50 متر می باشد بنابراین ویلا دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها را برای شما عزیزان به راحتی فراهم آورده است.

این ویلای مدرن به صورت مستقل با بنایی نوساز ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، حیاطی زیبا با پارکینگ ، تراس هایی با ویوی عالی به جنگل ، سونا خشک ، استخر سر پوشیده بسیار شیک و خوش نقشه در محیطی خوش آب و هوا و ویلایی در چمستان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 6،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا لاکچری جنگلی در چمستان می باشد.

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/06
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۳۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش