قیمت ملک:
۳.۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۷۹۷۶
فروش

قیمت واحد در برج های ساحلی بابلسر

فروش

قیمت واحد در برج های ساحلی  بابلسر 

خرید واحد در برج بابلسر با بنایی نوساز و نمایی شیک و مدرن با قیمت مناسب در منطقه ، دارای سند مالکیت تک برگ  در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران بهترین گزینه برای سرمایه گزاری در شمال کشور می باشد.

فاصله ی آپارتمان نوساز از دریا و لب ساحل بابلسر در مازندران شمال 200 متر و فاصله از جاده ی اصلی و مراکز خرید بابلسر 100 متر می باشد بنابراین آپارتمان با جایگاه مکانی بی نظیر دسترسی ساده ای به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم ایجاد کرده است.

این برج ساحلی رو به دریا با نمایی شیک ، بنایی نوساز و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، پارکینگ ، انباری ، آسانسور ، کمد دیواری ، پکیج ، رادیاتور ، سرویس ایرانی ، فرنگی ، تراسی بزرگ با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و دسترسی راحت به مراکز خرید در شهر می باشد.این برج  دارای 3 اتاق خواب که یکی از آن مستر می باشد. آپارتمان رو به دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 140 متر دارای 11 طبقه که واحد های کل آن 13 تا و این واحد فروشی با نورپردازی شیک در طبقه ی 3 قرار دارد. قیمت هر متر مربع آن 25 میلیون تومان و به مبلغ 3/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/09/02
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متراژ بنا: ۱۴۰ متـر
طبقات ساختمان: ۱۱
طبقه: ۳
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش