موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:

قیمت خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود

قیمت خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود

خرید آپارتمان در شهر ساحلی سرخرود، سند دار، فول امکانات، در محیطی خلوت و تهرانی نشین، با بهترین متریال روز، مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران می باشد.

آپارتمان در 6 طبقه 12 واحدی، واحد ها 75 متری، 2 خواب با کمد دیواری، کابینت و هود، انشعابات، پکیج و شوفاژ، تراس دلنشین، انباری و پارکینگ، آسانسور، نما سنگ، کف سرامیک، سقف کناف، نورپردازی دلنشین، کوچه امن و آرام، در نزدیکی ساحل دریا، جاده اصلی و مرکز شهر ساحلی سرخرود، پروانه ساخت و پایان کار، سند تک برگ مالکیت با قیمت 2 میلیارد 250 میلیون تومان بفروش می رسد.

آپارتمان ساحلی در فاصله 200 متری جاده اصلی، 500 متری مرکز شهر و 300 متری ساحل دریا واقع شده است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت و آسان به تمام مراکز اصلی، تفریحی، توریستی، بازار و فروشگاههای زنجیره ای در شهر تهرانی نشین و ساحلی سرخرود می باشد.

با توجه به پیشرفت چشم گیر منطقه در حال و آینده بسیار نزدیک، خرید آپارتمان در شهر ساحلی سرخرود، با سند و مدارک تکمیل، فول امکانات و با لوکیشن عالی در منطقه بهترین گزینه برای شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران به شمار می رود.

املاک جهان شعبه سرخرود، به شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی در شمال مازندران خرید آپارتمان با امکانات کامل رفاهی، سند و مدارک تکمیل، واقع در بهترین لوکیشن در نزدیکی جاده اصلی، ساحل دریا و مرکز شهر را پیشنهاد میکند.

آپارتمان ساحلی در سرخرود / فروش آپارتمان در سرخرود / قیمت آپارتمان در سرخرود / خرید و فروش آپارتمان در سرخرود / آپارتمان ساحلی شمال / آپارتمان سرخرود شهرکی

کارگذاری املاک جهان

قیمت خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود-17774

شهر: سرخرود-ساحلی

قیمت:2,250,000,000 تومان

مساحت: 200

طبقه: 6

زیر بنای ساختمان: 75

تعداد اتاق:2

سن بنا: 5 سال ساخت سال

گرمایشی: موتورخانه

کابینت: ام دی اف

دیوار: نقاشی

کف پوش: سرامیک

آسانسور، پارکینگ، انباری، دارد

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/01
کاربری ملک: مسکونی

ویژگی های ملک

کف سرامیک
آسانسور
انبار
پارکینگ
دیوار نقاشی
کابینت چوب
گرمایشی موتورخانه
کارشناس فروش
کارشناس فروش