موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:

قیمت اپارتمان در خط دریا سرخرود

قیمت اپارتمان در خط دریا سرخرود

این اپارتمان سنددار با نمایی شیک و مدرن ، تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر دارای سند مالکیت تک برگ در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

 این آپارتمان رو به دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 82 متر دارای 14 طبقه که این واحد فروشی در طبقه ی 2 در سمت خط دریا با فاصله ی خیلی نزدیک به ساحل دریای خزر آماده ی ارایه به خریداران محترم می باشد. برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. آپارتمان شیک از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از سال دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری و لابی اشاره کرد. فاصله از دریای سرخرود 100 متر و فاصله از جاده ی اصلی و فروشگاه 200 متر می باشد بنابراین دسترسی راحتی به مراکز خرید و فروشگاه ها داشت و دید به ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز فراهم آورده است.

 این آپارتمان ساحلی با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، لابی ، تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و دسترسی راحت به مراکز خرید در سرخرود خط دریا شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 33 میلیون تومان و به مبلغ 2/700،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

قیمت آپارتمان خط دریا سرخرود-17788

شهر: سرخرود-اپارتمانی نشین و ساحلی

قیمت:2,700,000,000 تومان

مساحت: 82

تعداد اتاق:2

گرمایشی: پکیج

کابینت: ام دی اف

دیوار: گچ

کف پوش: سرامیک

آسانسور، پارکینگ، انباری، دارد

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/02
کاربری ملک: مسکونی

ویژگی های ملک

انبار
آسانسور
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش