قیمت ملک:
۶.۹۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
کد ملک:
۱۶۹۸۶
فروش

قیمت اپارتمان خط دریا سرخرود

فروش

این اپارتمان با نمایی شیک و مدرن،بنایی نوساز،اسانسور و تراسی بزرگ در خط دریای سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این برج ساحلی دارای اتاق خواب که یکی از آن با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان نوساز با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 155 متر دارای 7 طبقه که واحد های کل آن 28 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 3 با فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر و با تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، سونا خشک ، لابی ، سینما ، پینگ پنگ ، سالن ورزشی مجهز به بدنسازی و بیلیارد اشاره کرد. آپارتمان لوکس از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. فاصله ی آپارتمان ساحلی از دریای شهر سرخرود 100 متر و فاصله تا جاده ی اصلی و مرکز شهر سرخرود 300 متر می باشد بنابراین دسترسی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر به راحتی و آسانی به خریداران محترم فراهم آمده است.

این آپارتمان ساحلی بسیار شیک و لوکس با نمایی مدرن ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری و مجتمع دارای لابی ، سینما ، سونا خشک ، حمام ترکی ، سالن ورزشی ، بیلیارد ، پینگ پنگ ، تراسی بزرگ در محیطی توریستی و خوش آب و هوا و فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر در سرخرود خط دریا شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 45 میلیون تومان و به مبلغ 6/950،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب آپارتمان ساحلی مدرن در سرخرود خط دریا می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرود

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/05
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۵۵ متـر
متراژ بنا: ۱۵۵ متـر
متراژ مفید: ۱۵۵ متـر
طبقات ساختمان: ۷
واحدهای ساختمان: ۴
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
آسانسور
استخر
انبار
پارکینگ
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش