قیمت ملک:
۱.۰۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۷۹۲۴
فروش

قیمت آپارتمان ساحلی شمال بابلسر

فروش

قیمت آپارتمان ساحلی شمال بابلسر

خرید آپارتمان در شهر ساحلی بابلسر با چشم انداز زیبا و ابدی ساحل دریا در محیطی خلوت و آرام نزدیک به مرکز شهر مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران می باشد.

آپارتمان نزدیک به دریا با قیمت 1 میلیارد 50 میلیون تومان و با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و واحد به متراژ 64 متر دارای 9 طبقه  18 واحدی که این واحد فروشی در طبقه ی همکف و با فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر در محیطی توریستی آماده ارائه به خریداران محترم می باشد. اپارتمان ساحلی دارای 1 اتاق خواب با کمد دیواری می باشد.

آپارتمان ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کابینت ، کمد دیواری ، پکیج و رادیاتور اشاره کرد. فاصله ی آپارتمان تا ساحل دریای خزر 200 متر و تا جاده ی اصلی فاصله ی چندانی ندارد بنابراین دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز به راحتی فراهم آورده است.

این آپارتمان ساحلی با فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کابینت ، کمد دیواری ، پکیج ، تراس در محیطی توریستی و تمامی امکانات در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران بهترین گزینه برای شما دوستان خریدار و سرمایه گذار به شمار می رود.

املاک جهان شعبه بابلسر، به شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی در شمال مازندران، خرید آپارتمان ساحلی، سند دار، دارای امکانات رفاهی کامل، با لوکیشن عالی در منطقه، در محیطی امن و آرام را پیشنهاد می کند.

خرید آپارتمان در بابلسر / قیمت آپارتمان در بابلسر / خرید و فروش آپارتمان بابلسر / بابلسر فروش اپارتمان ساحلی

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/25
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۳۹۶
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۶۴ متـر
طبقات ساختمان: ۹
تعداد اتاق خواب: ۱
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش