قیمت ملک:
۱.۲۱۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۱۷۰۵۵
فروش

قیمت آپارتمان ساحلی بابلسر

فروش

قیمت آپارتمان ساحلی بابلسر

این اپارتمان با نمایی شیک سنددار با اسانسور و تراسی بزرگ می باشد که در شهر توریستی و ساحلی  بابلسر شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان ساحلی بازسازی شده و مساحتی به متراژ 76 متر دارای 7 طبقه که واحد های کل آن 14 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 2 با تمامی امکانات رفاهی نظیر : آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کابینت ، پکیج و رادیاتور به خریداران محترم عرضه می گردد. آپارتمان مذکور از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد. آپارتمان شیک دارای 1 اتاق خواب مستر با کف سرامیک می باشد. فاصله ی آپارتمان از دریا و لب ساحل بابلسر 150 متر و فاصله ای تا جاده ی اصلی ندارد بنابراین آپارتمان دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها را به راحتی فراهم آورده است.

این آپارتمان شیک با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری ، کابینت ، پکیج و رادیتور ، تراس و دسترسی آسان به مراکز خرید در شهر توریستی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 16 میلیون تومان و به مبلغ 1.216.000.000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ارزان قیمت در بابلسر می باشد.

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/13
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۷۶ متـر
متراژ بنا: ۷۶ متـر
متراژ مفید: ۷۶ متـر
طبقات ساختمان: ۷
واحدهای ساختمان: ۲
تعداد اتاق خواب: ۱
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش