قیمت ملک:
۱.۹۸۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۱۷۳۰۵
فروش

قیمت آپارتمان روبه دریا بابلسر

فروش

قیمت آپارتمان روبه دریا بابلسر

آپارتمان ساحلی کاملا بازسازی شده  با سند مالکیت تک برگ، تراسی بزرگ و آسانسور در شهر توریستی بابلسر شمال کشور، استان مازندران واقع شه است.

این آپارتمان نزدیک به دریا با نمایی شیک با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 106 متر دارای 6 طبقه که واحد های کل آن 18 متر و این واحد فروشی در طبقه ی 5 کاملا باز سازی شده و با تمامی امکانات رفاهی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. آپارتمان مذکور از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری ، کابینت ترک ، پکیج و رادیاتور نام برد. فاصله ی آپارتمان تا ساحل دریای خزر 200 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک کاملا باز سازی شده با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، کابینت ، کمد دیواری ، پکیج ، رادیاتور ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری و با تراس در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 18 میلیون تومان و به مبلغ 1908000000میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ساحلی در بابلسر می باشد.

کارگذاری املاک جهان M

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/11
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۰۶ متـر
متراژ بنا: ۱۰۶ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش