قیمت ملک:
۱.۹۰۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
کد ملک:
۱۷۴۰۴
فروش

قیمت آپارتمان در مازندران بابلسر

فروش

قیمت آپارتمان در مازندران بابلسر

خرید آپارتمان بازسازی شده در بابلسر  با سند مالکیت تک برگ ،با بهترین متریال روز ، آسانسور ، تراسی بزرگ در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

برج ساحلی با نمایی شیک دارای اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان نزدیک به دریا با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 106 متر دارای طبقه که واحد های کل آن 18 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 5 کاملا باز سازی شده و تمامی امکانات از معماری اصولی بهره مند می باشد. آپارتمان مذکور از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود. از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری ، کابینت ترک ، پکیج و رادیاتور نام برد. فاصله ی آپارتمان تا ساحل دریای خزر 200 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز ایجاد کرده است.

این آپارتمان ساحلی کاملا باز سازی شده با تراس و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، کابینت ترک ، کمد دیواری ، پکیج ، رادیاتور ، آسانسور ، پارکینگ و با انباری در شهر توریستی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 18 میلیون تومان و به مبلغ 1/908،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ساحلی در بابلسر می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/28
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۰۶ متـر
متراژ بنا: ۱۰۶ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش