قیمت ملک:
۴.۸۶۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
آمل
کد ملک:
۱۷۴۱۵
فروش

قیمت آپارتمان در شمال آمل

فروش

قیمت آپارتمان در شمال آمل

این آپارتمان با نمایی شیک و مدرن ، آسانسور ، پارکینگ ، سند مالکیت تک برگ و تراسی بزرگ در شهر توریستی آمل واقع در شمال کشور ، استان مازندران می باشد.

آپارتمان نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 180 متر دارای 4 طبقه که واحد های کل آن 4 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 2 کاملا مبله با تمامی امکانات رفاهی در مکانی خوش آب و هوا به خریداران محترم ارایه می گردد. آپارتمان شیک دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد و از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از جمله امکانات این آپارتمان می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری و کمد دیواری اشاره کرد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و فاصله ی آن تا جاده ی اصلی 150 متر می باشد بنابراین دسترسی به مراکز خرید و فروشگاه ها را برای ساکنین محترم به راحتی فراهم آورده است.

این آپارتمان مبله با نمایی شیک ، بنایی نوساز و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری در محیطی خوش آب و هوا با تمامی امکانات در شهر آمل شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 27 میلیون تومان و به مبلغ 4،860،000،000  میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/28
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۸۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش