قیمت ملک:
۵.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۶۷۸۳
فروش

قیمت آپارتمان در سرخرود

فروش

خرید و فروش اپارتمان سند داری و ساحلی با نمایی شیک و مدرن دارای مدارک کامل و سند مالکیت تک برگ و تراسی با چشم انداز عالی به ساحل در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان رو به دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 170 متر دارای 13 طبقه که این واحد فروشی در طبقه ی 11 قرار دارد. این برج ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور و انباری اشاره کرد. این آپارتمان ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان لب آب از جاده ی اصلی 200 متر و فاصله از دریا و لب ساحل سرخرود 50 متر می باشد بنابراین دسترسی به مراکز خرید و فروشگاه ها به راحتی فراهم شده و دید به ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم ایجاد کرده است.

آپارتمان رو به دریا با نمایی شیک و مدرن و با فاصله ی نزدیک به دریا با آسانسور ، انباری و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و دسترسی راحت و ساده به مراکز خرید در مکانی خوش آب و هوا در شهر سرخرود شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 40 میلیون تومان و به مبلغ 5/600،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/12
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۷۰ متـر
متراژ بنا: ۱۷۰ متـر
طبقات ساختمان: ۱۳
طبقه: ۱۱
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش