قیمت ملک:
۱.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۶۲۴۳
فروش

قیمت آپارتمان بابلسر

فروش

قیمت آپارتمان بابلسر

اپارتمان نزدیک به دریا در شهر توریستی بابلسر سنددا فول امکانات با متریال عالی گزینه ای بری خرید و فروش و سکونت در شمال مازندران می باشد.

آپارتمان نوساز دارای 2 اتاق با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان نزدیک به دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 96 متر دارای 5 طبقه که واحد های کل آن 10 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 4 با تمامی امکانات رفاهی قرار دارد. از جمله امکانات آن می توان کابینت ، کمد دیواری ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، پکیج و رادیاتور نام برد. آپارتمان ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. فاصله ی آپارتمان از دریای بابلسر 500 متر و فاصله ای با جاده ی اصلی ندارد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که آپارتمان دسترسی راحت و سده ای به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک در شهر توریستی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 18/750 میلیون تومان و به مبلغ 1/800،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ساحلی در بابلسر می باشد.

M کارگزاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۹۶ متـر
متراژ بنا: ۹۶ متـر
طبقات ساختمان: ۵
واحدهای ساختمان: ۱۰
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش