قیمت ملک:
۲.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
آمل
کد ملک:
۱۷۲۶۸
فروش

قیمت آپارتمان آمل

فروش

قیمت آپارتمان آمل

این آپارتمان چند سال ساخت با سند مالکیت تک برگ ،تراس و آسانسور با قیمتی مناسب  در شهر آمل شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان مذکور دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 142 متر دارای 3 طبقه که واحد های کل آن 12 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 3 با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کابینت ، شومینه و تمامی امکانات آماده ی ارایه به مشتریان محترم می باشد. این واحد آپارتمان از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده و باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است.

این آپارتمان چند سال ساخت با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، 3 خوابه با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراس و با دسترسی آسان به مراکز خرید در بهترین نقطه ی آمل شمال کشور ، استان مازندران با قیمتی مناسب به مبلغ 2،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید واحد آپارتمان در آمل می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/06
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۴۲ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش