قیمت ملک:
۹.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۷۱۱۸
فروش

فروش ویلا نزدیک به دریا سرخرود

فروش

فروش ویلا نزدیک به دریا سرخرود

این ویلای ساحلی به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی  با نمایی لوکس ،بنایی نوساز ،تریبلکس ،تراسی بزرگ و با فاصله ینزدیک به ساحل دریای خزر در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا تریبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب که دو تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. ویلای ساحلی با به کار گیری بهترین متریال در نما ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 260 متر و در زمینی به متراژ 200 متر با انباری ، شومینه ، کابینت ، هود و با استخر آماده ی ارایه به خریداران محترم می باشد. از تراس و روف گاردن بزرگ و شیک ساختمان که به مساحت 100 متر می باشد می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط وسیع آن با مسیر های سنگفرش شده بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای ویلای نوساز از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. فاصله از دریا 50 متر می باشد و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر برای شما هموطنان عزیز به آسانی ایجاد شده است.

ویلای مدرن با نمایی شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نوساز ، تریبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، استخر ، هود ، کابینت ، تراس و 100 متر روف گاردن با فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر و مراکز خرید در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 9،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

 شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/20
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۶۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش