موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:

فروش ویلا مازندران سرخرود

فروش ویلا مازندران سرخرود

این ویلای سنددار با نمایی شیک به صورت مستقل  داخل کوچه ای ویلایی با بنایی دوبلکس  ، سند مالکیت تک برگ ، پارکینگ و تراسی بزرگ در سمت ساحل شهر سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این ویلای مستقل با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 130 متر و در زمینی به متراژ 110 متر با انشعابات کامل ، پارکینگ ، اسپیلیت ، انباری ، گاز ، باربیکیو و تمامی امکانات رفاهی با قیمتی مناسب در سمت ساحل بسیار مورد توجه قرار می گیرد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر با کف سرامیک می باشد. ویلای ساحلی از کلیه ی مدارک خقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله از دریا 400 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر به سادگی برای ساکنین محترم فراهم شده است.

این ویلای ساحلی به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با تراسی بزرگ ، حیاطی زیبا ، اسپیلیت ، گاز ، انباری و تمامی امکانات در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران با قیمتی مناسب در سمت دریا به مبلغ 3،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلای مستقل دربست سمت ساحلی نزدیک دریا در سرخرود می باشد.

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

فروش ویلا مازندران سرخرود-27781

شهر: سرخرود-ویلایی نشین و ساحلی

قیمت:3,000,000,000 تومان

مساحت: 110

زیر بنای ساختمان: 130

تعداد اتاق:3

سن بنا: نوساز سال

گرمایشی: پکیج

کابینت: ام دی اف

دیوار: گچ

کف پوش: سرامیک

پارکینگ، انباری، دارد

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/02
کاربری ملک: ویلا

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش