قیمت ملک:
۷.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۸۷۹
فروش

فروش ویلا شهرکی در سرخرود

فروش

این ویلا ی ساحلی و شهرکی با نمایی شیک و یرندند با سازه ی دوبلکس و سند مالکیت تک برگ در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

ویلای سمت دریا با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 215 متر و در زمینی به متراژ 203 متر با نگهبانی دایمی ، دوربین مدار بسته و تمامی امکانات رفاهی آماده ارایه به خریداران محترم می باشد. ویلای شهرکی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که دو تای آن مستر با کف سرامیک می باشد. از تراس ساختمان می توان ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای لب ساحل از دریا 200 متر م فاصله ای با جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی مناسب دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این ویلای ساحلی داخل شهرکی امن و آرام با نگهبانی دایمی و بنایی دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس و حیاطی زیبا ، دوربین مدار بسته و دسترسی آسان به مراکز خرید در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 7،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/21
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۳ متـر
متراژ بنا: ۲۱۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

دیوار گچ
پکیج گرمایشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش