قیمت ملک:
۵.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۷۸۴۸
فروش

فروش ویلا سنددار سرخرود

فروش

این ویلای سنددار سمت دشت به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی دوبلکس ، حیاط دارای سند مالکیت تکبرگ در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

ویلای شیک با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 205 متر و در زمینی به متراژ 183 متر کاملا مبله با اجناس درجه ی یک ، پارکینگ و تمامی امکانات رفاهی بسیار مورد وجه قرار می گیرد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که یکی از آن مستر با کف سرامیک می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از دشت و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای مبله تا دریای سرخرود 700 متر و تا جاده ی اصلی 200 متر می باشد بنابراین دسترسی ساده ای به مراکز خرید برند و ساحل دریای خزر برای ساکنین محترم فراهم آمده است.

این ویلای سمت دشت کاملا مبله به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس و روف گاردن ، حیاطی زیبا و دسترسی راحت به ساحل دریای خزر و مراکز خرید و معاوضه با آپارتمان تهران در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 5،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید و سرمایه گذاری ویلا در سرخرود می باشد.

ویلا سرخرود سنددار / سرخرود ویلا / ویلا در سرخرود / خرید ویلا در سرخرود / فروش ویلا در سرخرود / خرید و فروش ویلا در سرخرود / ویلا سنددار سرخرود / قیمت ویلا در سرخرود / ویلا دوبلکس سنددار سرخرود /

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/16
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۵ متـر
متراژ بنا: ۱۸۳ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش