قیمت ملک:
۵.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۷۸۹۹
فروش

فروش ویلا دوبلکس سرخرود

فروش

فروش ویلا دوبلکس سرخرود

این ویلای ساحلی و سنددار با نمایی شیک و مدرن ، بنایی نوساز ، دوبلکس با تراس و دارای سند مالکیت تکبرگ در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این ویلای سمت دریا با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 200 متر و در زمینی به متراژ 175 متر با پارکینگ و تمامی امکانات در سمت دریا بسیار خوش ساخت از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. ویلای نزدیک به دریا از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای مستقل تا دریا 500 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 100 متر می باشد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم به آسانی فراهم آورده است.

این ویلای ساحلی با نمایی شیک ، بنایی نوساز ، دوبلکس و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس و روف گاردن بزرگ ، حیاطی زیبا با پارکینگ و دسترسی راحت به ساحل دریای خزر در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 5/300،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/21
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۷۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش