قیمت ملک:
۵.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۲۶۶۸۹
فروش

فروش ویلا دوبلکس در سرخرود

فروش

فروش ویلا در سرخرود با سند مالکیت تک برگ،بنایی نوساز و دوبلکس و نمایی بسیار شیک و لاکچری در شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای مستقل با به کارگیری بهترین متریال روز و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 220 متر و در زمینی به متراژ 305 متر با استخر ، جکوزی ، پارکینگ و تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیت بهره مند می باشد. ویلای دوبلکس دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. از تراس یاختمان می توان ویوی عالی از دشت و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط آن یا مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا و گیاهان رنگارنگ بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است.

ویلای دوبلکس از کلیه مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار برخوردار می باشد. فاصله ی ویلای شیک تا ساحل محدوده سرخرود شمال 1500 متر و فاصله تا جاده ی اصلی سرخرود به طرف محمودآباد مازندران شمال 300 متر می باشد این فاصله ها نشان می دهد که دسترسی به مراکز خرید و فروشگاه ها به آسانی و راحتی فراهم آمده است.

این ویلای مستقل با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با بنایی نوساز و دوبلکس ، حیاطدار و دسترسی آسان به مراکز خرید و شهر در محدوده ی سرخرود مازندران شمال به مبلغ 5/300،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

 شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/02
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۰۵ متـر
متراژ بنا: ۲۲۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش