قیمت ملک:
۳.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
چمستان
کد ملک:
۲۷۳۹۵
فروش

فروش ویلا دوبلکس جنگلی چمستان مازندران

فروش

فروش ویلا دوبلکس جنگلی چمستان مازندران

این ویلای جنگلی با نمایی شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نوساز ، دوبلکس ، تراسی با ویدیوی ابدی به جنگل و سند مالکیت تک برگ در محدوده ی چمستان شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که دو تای آن مستر با کف سرامیک می باشد. این ویلای سمت جنگل با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 200 متر و در زمینی به متراژ 260 متر با ویوی ابدی به جنگل در محیطی خوب و خوش آب و هوا به خریداران محترم ارایه می گردد. از تراس و روف گاردن بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط وسیع و زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از ویزگی بارز ویلا این است که چسبیده به جنگل می باشد و دسترسی به مراکز خرید را برای شما عزیزان به راحتی فراهم آورده است.

این ویلای سمت جنگل با نمایی مدرن ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس و روف گاردن با ویوی ابدی به جنگل ، حیاطدار و دسترسی آسان به مراکز خرید به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی در محدوده ی چمستان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 3/200،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز جنگلی در چمستان مازندران می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/27
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۶۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش