قیمت ملک:
۳.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۶۶۲
فروش

فروش ویلا در مازندران

فروش

فروش ویلا در سرخرود به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نوساز،دوبلکس و سند مالکیت تک برگ در سخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای نزدیک به دریا با نمایی بسیار شیک و مدرن و با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 140 متر و در زمینی به متراژ 105 متر با پارکینگ ، انباری ، پکیج ، رادیاتور و تمامی امکانات رفاهی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای لاکجری تا ساحل سرخ رود 800 متر و فاصله تا جاده ی اصلی سرخرود به سمت محمودآباد 200 متر می باشد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی ساده ای به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز فراهم آورده است.

این ویلای شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نوساز ، دوبلکس ، حیاطدار با پارکینگ ، انباری ، معاوضه با زمین در سرخرود ، تراسی با ویوی عالی به مناظر اطراف و با فاصله ی نزدیک به دریا در محیطی خوش آب و هوا ، سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 3/300،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/02/29
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۰۵ متـر
متراژ بنا: ۱۴۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

دیوار گچ
پکیج گرمایشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش