قیمت ملک:
۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۶۸۱
فروش

فروش ویلا در شمال

فروش

این ویلای شیک داخل شهرکی امن و برند با بنایی نوساز ،دوبلکس با سند مالکیت  و حیاطی زیبا در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای اتاق با کف سرامیک می باشد. این ویلای نوساز با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 130 متر و در زمینی به متراژ 330 متر با شومینه ، و ویوی عالی به دشت در محیطی ویلایی و خوش آب و هوا از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. ویلای شهرکی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از دشت و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط وسیع آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلا از دریای سرخرود 10 کیلومتر و فاصله تا جاده ی آمل به سرخرود 150 متر می باشد بنابراین دسترسی به مراکز خرید و فروشگاه ها برای ساکنین محترم به راحتی ایجاد شده است.

این ویلای شیک داخل شهرکی امن و برند با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی بزرگ و شیک ، حیاطی زیبا با فضایی سبز و دسترسی آسان به مراکز خرید در محدوده ی ویلایی آمل به سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 3،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/01
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۳۰ متـر
متراژ بنا: ۱۳۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش