قیمت ملک:
۲.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۷۲۸۴
فروش

فروش ویلا در سرخرود

فروش

فروش ویلا در سرخرود

این ویلا با نمایی شیک،کاملا مبله، بنایی نیم پیلوت ، حیاط سند مالکیت تک برگ در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا نیم پیلوت بوده و دارای اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این ویلای شیک با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنای به متراژ 148 متر و در زمینی به متراژ 200 متر در سمت دشت با انشعابات کامل ، پارکینگ ، قیمتی مناسب و ارزان در محیطی کاملا ویلایی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. ویلا از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله از دریا 1500 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر برای ساکنین محترم به راحتی فراهم شده است.

این ویلای شیک کاملا مبله به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی در سمت دشت با بنایی نیم پیلوت ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس ، حیاطی زیبا با پارکینگ و دسترسی آسان به مراکز خرید و ساحل دریای خزر با قیمتی ارزان در محیطی کاملا ویلایی نشین چسبیده به شهر سرخرود مازندران شمال به مبلغ 2/600،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/09
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۴۸ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش