قیمت ملک:
۳.۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
چمستان
کـد ملک:
۲۷۱۳۸
فروش

فروش ویلا جنگلی چمستان

فروش

فروش ویلا جنگلی چمستان

این ویلای جنگلی با نمایی شیک و مدرن فبنایی نوساز ، دوبلکس با سند مالکیت تک برگ در سمت جنگل چمستان شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای خواب مستر با کف سرامیک می باشد. این ویلای سمت جنگل با به کارگیری بهترین متریال ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 200 متر و در زمینی به متراژ 220 متر داخل شهرکی با نگهبانی دایمی ، نورپردازی عالی ، دیوار پوشهایی شیک ، معماری بسیار زیبا ، درب ضد سرقت ، کابینت ممبران و با تمامی امکانات رفاهی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. ویلای شهرکی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس های بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است.

این ویلای شیک و لوکس با ویوی عالی به جنگل داخل شهرکی برند با نگهبانی دایمی با بنایی نوساز ، دوبلکس ، خوابه ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، کابینت ممبران ، درب ضد سرقت ، دیوار پوشهایی شیم و نور پردازی عالی با دسترسی راحت به مراکز خرید بسیار خوش ساخت و خوش نقشه در آمل به چمستان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 3/700،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگذاری املاک جهانM

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/22
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۲۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش