قیمت ملک:
۱۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۲۷۳۸۲
فروش

فروش ویلا بلوار دریا سرخرود

فروش

فروش ویلا بلوار دریا سرخرود

این ویلا با نمایی شیک با فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر  به صورت مستقل  داخل کوچه ای ویلایی  با بنایی نوساز ، تریبلکس تراسی بزرگ با سند مالکیت تک برگ  در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

ویلای نوساز با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 320 متر و در زمینی به متراژ 170 متر با پارکینگ ، استخر ، جکوزی و تمامی امکانات رفاهی در محیطی تهرانی نشین و ویلایی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا تریبلکس بوده و دارای اتاق خواب می باشد. ویلای ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای مستقل تا ساحل سرخرود 200 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 150 متر می باشد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای شما عزیزان به راحتی فراهم آورده است.

این ویلای مدرن به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با فاصله ی خیلی نزدیک به ساحل دریای خزر و مراکز خرید با بنایی نوساز ، تریبلکس ، 4 خوابه ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با استخر ، جکوزی ، تراس و روف گاردن ، حیاطی زیبا با پارگینگ در محیطی تهرانی نشین و خوش آب و هوا در سرخرود بلوار دریا شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 10،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز مدرن در سرخرود می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/24
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۲۰ متـر
متراژ بنا: ۱۷۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش