قیمت ملک:
۱۴.۰۴۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
کـد ملک:
۳۶۱۳۹
فروش

فروش زمین مسکونی مازندران

فروش

فروش زمین مسکونی مازندران

خرید زمین در شهر ساحلی سرخرود، سند دار، خوش قواره و خوش قیمت، مسکونی، گزینه ای مناسب برای شما دوستان خریدار، سازنده و سرمایه گذار در شمال مازندران محسوب میشود.

زمین با مساحت 260 متر و بر 8 متری، داخل بافت مسکونی، دارای آب برق گاز، سند تک برگ مالکیت و جواز ساخت به قیمت متری 5 میلیون 400 هزار تومان با بهای 1404000000 تومان گزینه ای عالی برای خرید و سرمایه گزاری در شمال مازندران شهر توریستی سرخرود میباشد.

زمین واقع در فاصله 1000 متری جاده اصلی و 1800 متری ساحل دریا با دسترسی آسان به ساحل و مراکز خرید گزینه ای عالی برای سرمایه گزاران و سازندگان در شمال به شمار می رود.

زمین با توجه به لوکیشن عالی و سند و مدارک تکمیل، داخل بافت مسکونی بودن، دارا بودن آب برق گاز، دور دیوار کشی شده، در محیطی خلوت و ویلایی نشین و با پیشرفت چشم گیر در آینده گزینه ای عالی برای خرید زمین در شمال ماززندران شهر توریستی و تهرانی نشین سرخرود می باشد.

محیطی که زمین فروشی در آن واقع شده است کاملا سرسبز و دلنشین و دارای چشم انداز فوق العاده عالی در شمال مازندران شهر برند سرخرود است که میتواند موقعیتی مناسب برای سرمایه گزاری شما دوستان محسوب شود.

املاک جهان به شما خریداران و سرمایه گزاران در شمال مازندران خرید زمین با سند تک برگ و جواز ساخت، داخل بافت مسکونی، با قیمت مناسب در محیطی دنج و آرام و ویلایی را پیشنهاد میکند.

زمین شهرکی سرخرود / زمین ساحلی سرخرود / خرید زمین در سرخرود / خرید و فروش زمین در سرخرود

کارگزاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/21
نوع کـاربـری: مسکونی باغ
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۶۰ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش