قیمت ملک:
۱۵.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
رویان
کد ملک:
۳۷۴۴۸
فروش

فروش زمین مسکونی با سند شمال رویان

فروش

فروش زمین مسکونی با سند شمال رویان

خرید و فروش زمین مسکونی، سند دار، خوش قواره و خوش قیمت، مناسب برای شهرک سازی و سرمایه گذاری، بهترین گزینه برای شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی در شمال مازندران می باشد.

زمین فروشی با مساحت 1200 متر و بر 70 متری، در محیطی دنج و دلنشین، در نزدیکی جنگل، با سند تک برگ مالکیت، مجوز برای ساخت ویلا، آب برق گاز در نزدیکی زمین به قیمت 15 میلیارد 600 میلیون تومان بفروش می رسد.

زمین فروشی در فاصله 200 متری جنگل، 150 متری جاده اصلی و 1500 متری ساحل دریا قرار گرفته است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت و آسان به جنگل های رویان، جاده اصلی و مراکز خرید، همچنین ساحل دریای رویان در شمال مازندران می باشد.

زمین فروشی در شهر زیبای رویان با متراژ بالا و قرار داشتن داخل بافت مسکونی گزینه ای عالی برای شهرک سازی در شمال مازندران محسوب میشود.

املاک جهان شعبه رویان _ نوشهر خرید زمین با سند تک برگ مالکیت، مجوز برای ساخت و ساز، قرار داشتن آب برق گاز در فاصله نزدیک با زمین به قیمت مناسب با منطقه را به شما دوستان خریدار و سرمایه گزار در شمال مازندران پیشنهاد میکند.

خرید زمین در رویان / زمین فروشی رویان / خرید و فروش زمین در رویان / قیمت زمین در رویان / زمین سنددار رویان / خرید و فروش زمین در شمال / زمین در شمال مازندران

کارگزاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/06/05
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۲۰۰ متـر
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش