قیمت ملک:
۱.۳۶۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۳۶۷۳۰
فروش

فروش زمین شهرکی با سند شمال بابلسر

فروش

خرید و فروش زمین شهرکی در بابلسر با سند و مدارک تکمیل، در بهترین لوکیشن منطقه، گزینه ای عالی برای شما سازندگان و سرمایه گذاران گرامی در شمال مازندران محسوب میشود.

زمین با مساحت 272 متر و بر 8 متری، در کوچه ویلایی نشین، داخل بافت مسکونی، دارای آب برق گاز، در نزدیکی جاده اصلی و ساحل دریا، دور دیوار کشی شده، با سند تک برگ و جواز ساخت، به قیمت متری 5 میلیون با بهای 1 میلیارد 360 میلیون تومان بفروش می رسد.

زمین فروشی در فاصله 200 متری جاده اصلی و 600 متری ساحل دریا قرار گرفته است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت و آسان به جاده، بازار، مراکز خرید و ساحل دریا می باشد، از این رو میتواند گزینه ای عالی و مناسب برای ساخت ویلا و سرمایه گذاری در شمال مازندران باشد.

املاک جهان شعبه بابلسر به شما دوستان عزیز و خریدار زمین داخل بافت مسکونی، با سند و مدارک تکمیل و قیمت مناسب در منطقه واقع در محیطی امن و آرام، کوچه ویلایی نشین، در نزدیکی ساحل دریا و جاده اصلی را پیشنهاد میکند.

خرید زمین در بابلسر / زمین ساحلی بابلسر / زمین شهرکی بابلسر / زمین سنددار در بابلسر / خرید و فروش زمین در بابلسر / زمین فروشی بابلسر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/07
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۷۲ متـر
متراژ بنا: ۲۷۲ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش