قیمت ملک:
۲.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۷۲۹۱
فروش

فروش اپارتمان در سرخرود بلوار دریا

فروش

فروش اپارتمان در سرخرود بلوار دریا

قیمت آپارتمان در سرخرود شمال . این آپارتمان نزدیک ساحل با تراس و سند مالکیت تکبرگ در سرخرود خط دریا شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان نزدیک به دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 90 متر دارای طبقه که واحد های کل آن 13 تا و این واحد فروشی در طبقه ی با انشعابات کامل و قیمتی ارزان در سرخرود می باشد. آپارتمان نزدیک به دریا از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ و انباری اشاره کرد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان مذکور از دریا 200 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 500 متر می باشد بنابراین آپارتمان با موقعیت مکانی مناسب دسترسی به ساحل دریای خزر و مراکز خرید را برای شما عزیزان به راحتی فراهم آورده است.

این آپارتمان ساحلی با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس و آسانسور ، پارکینگ ، انباری و با فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر و مراکز خرید با قیمتی ارزان در سرخرود خط دریا شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 2/800،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/09
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۹۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش