قیمت ملک:
۵.۵۳۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۶۹۳۶
فروش

فروش اپارتمان در بابلسر ساحلی

فروش

اپارتمان ساحلی با نمایی مدرن و تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر ، سند مالکیت تکبرگ و بنایی نوساز در شهر توریستی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان رو به دریا با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 142 متر دارای 13 طبقه که واحد های کل آن 22 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 3 با دید عالی به دریای خزر و تمامی امکانات رفاهی بسیار خوش ساخت و خوش نقشه از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری ، شومینه ، کمد دیواری ، هود ، گاز ، پکیج و رادیاتور اشاره کرد و آپارتمان نوساز دارای 2 خواب مستر با کف سرامیک می باشد. آپارتمان رو به دریا از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. فاصله ی این واحد در برج ساحلی بابلسر از دریا و لب ساحل 100 متر و فاصله ای با جاده ی اصلی ندارد بنابراین این آپارتمان لوکس دسترسی راحتی به مراکز خرید داشته و دید به ساحل دریای خزر را برای شما زیزان به سادگی ایجاد کرده است.

 این آپارتمان ساحلی با نمایی لوکس و لاکچری ، بنایی نوساز ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و دسترسی آسان به مراکز خرید با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، هود ، گاز ، کمد دیواری ، شومینه ، کابینت ، پکیج ، رادیاتور و با تمامی امکانات رفاهی در مکانی خوش آب و هوا که قیمت هر متر مربع آن 39 میلیون تومان و به مبلغ 5،538،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان نوساز رو به دریا در بابلسر می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/30
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۴۲ متـر
متراژ بنا: ۱۴۲ متـر
طبقات ساختمان: ۱۳
طبقه: ۳
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش