قیمت ملک:
۲.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۸۰۷۸
فروش

فروش آپارتمان نوساز شمال بابلسر

فروش

فروش آپارتمان نوساز شمال بابلسر

آپارتمان با قیمتی مناسب درفاصله ی نزدیک به ساحل دریا و مراکز خرید واقع در شهر ساحلی، توریستی و برند بابلسر شمال کشور استان مازندران بفروش می رسد.

آپارتمان با نمایی بسیار شیک ، معماری اصولی و طراحی داخلی خاص، با واحدهای 110 متری دارای 7 طبقه 21 واحدی می باشد که این واحد فروشی در طبقه ی 4 آپارتمان قرار دارد. ویوی عالی از رودخانه و مناظر اطراف با استفاده ار تراس ساختمان به شما دوستان خریدار منتقل می شود و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ و انباری اشاره کرد. این واحد فروشی دارای 2 اتاق خواب 1 مستر با کمد دیواری به قیمت 1 میلیارد 650 میلیون تومان بهترین گزینه برای سرمایه گزاری و خرید و همجچنین اسکان به صورت دائمی در شمال مازندران شهر برند و ساحلی بابلسرمی باشد.

فاصله ی آپارتمان از ساحل دریا1000 متر و تا جاده ی اصلی و مراکز خرید 150 متر می باشد بنابراین دسترسی راحت و خیلی آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

پیشنهاد املاک جهان به شما خریداران و سرمایه گزاران گرامی در بابلسر خرید آپارتمان با سند تک برگ مالکیت، پروانه و پایان کار، همچنین تمام امکانات رفاهی در شمال مازندران با دسترسی راحت و آسان به مراکز خرید و مرکز شهر، ساحل دریا می باشد.

خرید آپارتمان در بابلسر / آپارتمان ساحلی بابلسر / آپارتمان شهرکی بابلسر / آپارتمان در شهرک ساحلی بابلسر / آپارتمان مبله بابلسر / خرید و فروش آپارتمان در بابلسر / آپارتمان زیر قیمت بابلسر

کارگزاری املاک جهان

24 / 9 / 1401

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/09/24
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۱۰ متـر
طبقات ساختمان: ۷
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
گرمایشی موتورخانه
کارشناس فروش
کارشناس فروش