قیمت ملک:
۲.۵۷۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۱۷۰۸۸
فروش

فروش آپارتمان نوساز بابلسر

فروش

فروش آپارتمان نوساز بابلسر

این اپارتمان ساحلی با نمایی شیک و مدرن با تراسی رو به ساحل دریای خزر، بنایی نوساز و سند در بابلسر شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب که یکی از آن مستر با کف سرامیک می باشد. آپارتمان رو به دریا با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 103 متر دارای 7 طبقه که واحد های کل آن 11 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 3 با سیستم هوشمند ، پنجره های قدی و با تمامی امکانات از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. آپارتمان شیک از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از مناظر اطراف و ساحل دریای خزر دریافت کرد و از جمله امکانات آن می توان آسانسور ، پارکینگ ، انباری اشاره کرد. فاصله ی آپارتمان نوساز از دریای بابلسر 700 متر و فاصله ای تا جاده ی اصلی ندارد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که دسترسی راحت به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر به آسانی برای شما هموطنان عزیز فراهم آمده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک ، بنایی نوساز با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی بزرگ رو به ساحل دریای خزر و با دسترسی آسان به مراکز خرید و با آسانسور ، پارکینگ ، انباری و سیستم هوشمند در محیطی توریستی که قیمت هر متر مربع آن 25 میلیون تومان و به قیمت 2.575.000.000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/16
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۰۳ متـر
متراژ بنا: ۱۰۳ متـر
متراژ مفید: ۱۰۳ متـر
طبقات ساختمان: ۷
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش