قیمت ملک:
۲.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۷۹۲۵
فروش

فروش آپارتمان قیمت مناسب در سرخرود

فروش

فروش آپارتمان قیمت مناسب در سرخرود

فروش آپارتمان قیمت مناسب در سرخرود بهترین گزینه برای سرمایه گذاری به شمار می رود.این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک و ویوی عالی به ساحل دریای خزر ، دارای سند مالکیت تک برگ و تراس در سرخرود بلوار دریا شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. آپارتمان رو به دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 95 متر دارای طبقه که واحد های کل آن 6 تا و این واحد فروشی در طبقه ی با قیمت مناسب در محیطی توریستی و ویلایی قرار دارد. از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کابینت و کمد دیواری اشاره کرد. آپارتمان نزدیک به دریا از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان از دریا و لب ساحل سرخرود 50 متر و فاصله از جاده ی اصلی سرخرود و مرکز شهر 300 متر می باشد بنابراین آپارتمان دسترسی راحتی به مراکز خرید و فروشگاه ها داشته و دید به ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این آپارتمان ساحلی با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری ، تراس با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و دسترسی آسان به مراکز خرید با قیمتی مناسب در محیطی توریستی که قیمت هر متر مربع آن 23 میلیون تومان و به مبلغ 2/200،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/25
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۹۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش