قیمت ملک:
۴.۹۳۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۱۷۱۲۹
فروش

فروش آپارتمان سرخرود

فروش

فروش آپارتمان سرخرود

این اپارتمان ساحلی با نمایی شیک و مدرن و فاصله ی خیلی کمی از دریا و ویوی عالی به آن با تراسی بزرگ در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان نزدیک به دریا با به کارگیری بهترین متریال در نما ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 141 متر دارای 14 طبقه که این واحد فروشی در طبقه ی با امکاناتی نظیر آسانسور ، پارکینگ ، انباری و با نگهبانی دایمی در مکانی خوش آب و هوا به خریداران محترم ارایه می گردد. این آپارتمان دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد و از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط آن بسیار ماهرانه فضا سازی شده است. از دیگر امکانات این مجتمع آپارتمان می توان به استخر ، جکوزی ، سرایدار و نگهبانی دایمی اشاره کرد. فاصله ی برج ساحلی تا دریای سرخرود 100 متر و تا جاده ی اصلی سرخرود و مراکز خرید شهر سرخرود در مازندران 300 متر می باشد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که آپارتمان با موقعیت بی نظیری که دارد دسترسی ساده ای به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز ایجاد کرده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک و مدرن با نگهبانی دایمی و فاصله ی نزدیک به دریا ، دسترسی آسان به مراکز خرید با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، استخر ، جکوزی با سرایدار ، تراسی با ویوی عالی به دریا و حیاطی بزرگ در مکانی خوش آب و هوا و توریستی در شمال مازندران سرخرود که قیمت هر متر مربع آن 35 میلیون تومان و به مبلغ 4/935،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/21
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۴۱ متـر
متراژ بنا: ۱۴۱ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
استخر
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش