موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:

فروش آپارتمان ساحلی در شهرک خانه دریا

فروش آپارتمان ساحلی در شهرک خانه دریا

آپارتمان ساحلی در شهرک خانه دریا، در محیطی با امکانات کامل رفاهی، سند دار، فول امکانات، بسیار خوش ساخت و خوش نقشه، مناسب برای خرید و فروش، سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران می باشد.

آپارتمان شهرکی با نگهبان دائمی در 3 طبقه 2 واحدی، واحد ها 80 متری 2 خواب، دارای امکاناتی نظیر کمد دیواری، کابینت و هود، انشعابات، پکیج و شوفاژ، اسپیلت، پارکینگ و انباری، تراس دلنشین، کاملا باز سازی شده، محوطه داخل شهرک و اطراف آپارتمان بسیار زیبا و دلنشین، نورپردازی عالی، پروانه ساخت و پایان کار، سند تک برگ مالکیت، با قیمت 6 میلیارد 500 میلیون تومان به فروش می رسد.

آپارتمان فروشی در فاصله 500 متری ساحل دریا و 300 متری جاده اصلی واقع شده است که با توجه به این فواصل دسترسی به دریا، جاده، بازار، فروشگاه های زنجیره ای و مراکز خرید بسیار راحت و آسان خواهد بود.

املاک جهان شعبه سرخرود _ محمودآباد، به شما دوستان خریدار و سرمایه گذار، خرید آپارتمان در شهرک ساحلی خانه دریا با امکانات داخل شهرک نظیر فروشگاه های زنجیره ای، مراکز خرید، بازار و تره بار، سوپرمارکت و تمام امکانات رفاهی و تفریحی کامل در شمال مازندران را پیشنهاد می کند.

خرید آپارتمان شهرکی در سرخرود / قیمت آپارتمان در سرخرود / آپارتمان ساحلی سرخرود / آپارتمان شهرکی سرخرود / خرید و فروش آپارتمان ساحلی در سرخرود

کارگذاری املاک جهان

فروش آپارتمان ساحلی در شهرک خانه دریا-17777

شهر: سرخرود-ساحلی

قیمت:6,500,000,000 تومان

مساحت: 200

طبقه: 3

زیر بنای ساختمان: 80

تعداد اتاق:2

سن بنا: 10 سال ساخت سال

گرمایشی: پکیج

کابینت: ام دی اف

دیوار: نقاشی

کف پوش: سرامیک

آسانسور، پارکینگ، انباری، دارد

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/02
کاربری ملک: مسکونی

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش