موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:

فروش آپارتمان ساحلی در شمال مازندران

فروش آپارتمان ساحلی در شمال مازندران

آپارتمان ساحلی در سرخرود منطقه توریستی و تهرانی نشین خط دریا، سند دار، فول امکانات، با متریال عالی و بهترین لوکیشن در منطقه، مناسب برای خرید و فروش، سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران می باشد.

آپارتمان در 8 طبقه 4 واحدی، واحد ها 120 متری، 2 خوابه با کمد دیواری، دارای امکاناتی نظیر آسانسور، پارکینگ، انباری، انشعابات، کابینت، شوفاژ، پکیج، موتورخانه، سالن بیلیارد، سونا، لابی، سرایداری، سند تک برگ، پروانه و پایان کار با قیمت 4 میلیارد 550 میلیون تومان بفروش می رسد.

آپارتمان فروشی در خط دریا در فاصله 300 متری ساحل دریا و 150 متری جاده اصلی واقع شده است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت و آسان به تمام مراکز اصلی در شهر ساحلی سرخرود می باشد.

با توجه به لوکیشن عالی آپارتمان در منطقه توریستی و تهرانی نشین خط دریا، در شهر ساحلی و برند سرخرود و پیشرفت چشم گیر منطقه در آینده بسیار نزدیک، خرید آپارتمان ساحلی در این منطقه برای سرمایه گذاری و سکونت به صورت دائمی یا تفریحی در شمال مازندران بهترین گزینه است.

املاک جهان شعبه سرخرود، به شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران خرید آپارتمان نوساز، با سند و مدارک تکمیل و امکانات کامل رفاهی و تفریحی را پیشنهاد میکند.

خرید آپارتمان در سرخرود / قیمت آپارتمان در سرخرود / آپارتمان ساحلی سرخرود / آپارتمان شهرکی سرخرود / آپارتمان فروشی مازندران

کارگذاری املاک جهان

 

 

 

 

فروش آپارتمان ساحلی در شمال مازندران-17780

شهر: سرخرود-ساحلی

قیمت:4,550,000,000 تومان

مساحت: 600

طبقه: 4

زیر بنای ساختمان: 120

تعداد اتاق:2

سن بنا: 2 سال ساخت سال

گرمایشی: موتورخانه

کابینت: ام دی اف

دیوار: نقاشی

کف پوش: سرامیک

آسانسور، پارکینگ، استخر، انباری، دارد

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/02
کاربری ملک: مسکونی

ویژگی های ملک

آسانسور
استخر
انبار
پارکینگ
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
گرمایشی موتورخانه
کارشناس فروش
کارشناس فروش