قیمت ملک:
۲.۲۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۱۶۱۲۴
فروش

فروش آپارتمان ساحلی در سرخرود

فروش

فروش آپارتمان ساحلی در سرخرود

فروش آپارتمان ساحلی در سرخرود، سند دار، در محیطی دنج و تهرانی نشین، گزینه ای عالی برای سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران محسوب میشود.

آپارتمان در 6 طبقه 12 واحدی، واحد ها 75 متری، 2 خواب با کمد دیواری، کابینت و هود، انشعابات، پکیج و شوفاژ، تراس دلنشین، انباری و پارکینگ، آسانسور، نما سنگ، کف سرامیک، سقف کناف، نورپردازی دلنشین، کوچه امن و آرام، در نزدیکی ساحل دریا، جاده اصلی و مرکز شهر ساحلی سرخرود، پروانه ساخت و پایان کار، سند تک برگ مالکیت با قیمت 2 میلیارد 250 میلیون تومان بفروش می رسد.

آپارتمان ساحلی در فاصله 200 متری جاده اصلی، 500 متری مرکز شهر و 300 متری ساحل دریا واقع شده است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت و آسان به تمام مراکز اصلی، تفریحی، توریستی، بازار و فروشگاههای زنجیره ای در شهر تهرانی نشین و ساحلی سرخرود می باشد.

با توجه به پیشرفت چشم گیر منطقه در حال و آینده بسیار نزدیک، خرید آپارتمان در شهر ساحلی سرخرود، با سند و مدارک تکمیل، فول امکانات و با لوکیشن عالی در منطقه بهترین گزینه برای شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران به شمار می رود.

املاک جهان شعبه سرخرود، به شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی در شمال مازندران خرید آپارتمان با امکانات کامل رفاهی، سند و مدارک تکمیل، واقع در بهترین لوکیشن در نزدیکی جاده اصلی، ساحل دریا و مرکز شهر را پیشنهاد میکند.

خرید آپارتمان در سرخرود / قیمت آپارتمان در سرخرود / فروش آپارتمان در سرخرود / خرید و فروش آپارتمان در سرخرود

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/20
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۷۵ متـر
طبقات ساختمان: ۶
واحدهای ساختمان: ۱۲
تعداد اتاق خواب: ۱
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: ندارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش