قیمت ملک:
۵.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۶۷۸۰
فروش

فروش آپارتمان ساحلی در سرخرود

فروش

این آپارتمان ساحلی با فاصله ی خیلی کمی از دریا و ویویی عالی به دریا،دارای مدارک کامل و سند مالکیت تک برگ با نمایی شیک در شهر توریستی سرخرود در شمال کشور استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان رو به دریا با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 160 متر دارای 13 طبقه که این واحد فروشی در طبقه ی 3 با سالن بیلیارد ، پارکینگ ، انباری ، آسانسور و با تمامی امکانات از مماری اصولی بهره مند می باشد. آپارتمان ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد. برج ساحلی دارای 3 اتاق خواب که یکی از آن مستر با کف سرامیک می باشد. فاصله ی آپارتمان شیک از دریا 50 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 200 متر می باشد بنابراین آپارتمان با موقعیتی که دارد دسترسی به مراکز خرید و فروشگاه ها را به راحتی ایجاد کرده و دید به ساحل دریای خزر را برای هموطنان عزیز ایجاد کرده است.

این آپارتمان ساحلی با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، نمایی شیک و مدرن با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و دسترسی به مراکز خرید در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 33 میلیون تومان و به مبلغ 5/200،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان رو به دریا در سرخرود می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/12
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۶۰ متـر
متراژ بنا: ۱۶۰ متـر
طبقات ساختمان: ۱۳
طبقه: ۳
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش