قیمت ملک:
۳.۳۶۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۱۷۴۶۶
فروش

فروش آپارتمان در شریعتی بابلسر

فروش

فروش آپارتمان در شریعتی بابلسر

این آپارتمان با نمایی شیک ، فو امکانات ، پارکینگ ، سند مالکیت تکبرگ  و تراسی بزرگ  در شهر توریستی بابلسر شمل کشور ، استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان دارای 2 اتاق خواب با کفپوش پارکت می باشد. آپارتمان شیک با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 120 متر دارای 8 طبقه که واحد های کل آن 8 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 5 با دیوار پوشهایی شیک و تمامی امکانات رفاهی آماده ی ارایه به خریداران محترم می باشد. آپارتمان مذکور از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است و از جمله امکانات آن می توان به سرویس بهداشتی ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری و کاغذ دیواری اشاره کرد. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس بزرگ ساختمان به بیننده منتقل می شود.

آپارتمان با نمایی شیک و فاصله ی نزدیک به مراکز خرید با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراسی بزرگ در داخل شهر بابلسر شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 28 میلیون تومان و به مبلغ 3/360،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان در بابلسر مازندران می باشد. جهت مشاوره رایگان و خرید با کارگزاران املاک جهان تماس حاصل فرمایید.

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/06/07
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۳۹۹
متـراژ: ۱۲۰ متـر
متراژ بنا: ۱۲۰ متـر
متراژ مفید: ۱۲۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش