قیمت ملک:
۶.۳۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۶۶۴۴
فروش

فروش آپارتمان در سرخرود

فروش

فروش اپارتمان در سرخرود با نمایی بسیار شیک  سند مالکیت تک برگ با ویوی عالی به ساحل دریای خزر در محله ی توریستی  بلوار سیلور سرخرود شمال کشور ،استان مازندران واقع شده است.

آپارتمان رو به دریا با معماری اصولی و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 155 متر دارای 10 طبقه که این واحد فروشی در طبقه ی 8 قرار دارد. آپارتمان ساحلی دارای اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این برج ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از جمله امکانات این برج ساحلی می توان به آسانسور در دو لاین ، پارکینگ ، انباری ، پکیج ، رادیاتور و کابینت اشاره کرد. ویوی عالی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود. فاصله ی آپارتمان پلاک اول از جاده ی اصلی سرخرود به محمودآباد و یا سرخرود به بابلسر 500 متر و فاصله از دریای شمال در سرخرود 30 متر می باشد این فواصل نشان دهنده ی این است که آپارتمان با موقعیت مکانی عالی دسترسی به ساحل دریای خزر ، مراکز خرید و فروشگاه ها را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این آپارتمان پلاک اول با نمایی شیک ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، آسانسور ، انباری ، پارکینگ و تراسی بزرگ که قیمت هر متر مربع آن 41 میلیون تومان و به مبلغ 6/350،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/02/28
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۵۵ متـر
متراژ بنا: ۱۵۵ متـر
طبقات ساختمان: ۱۰
طبقه: ۸
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش