قیمت ملک:
۵.۳۷۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۷۸۱۷
فروش

فروش آپارتمان در سرخرود رو به دریا

فروش

فروش آپارتمان در سرخرود رو به دریا

. این آپارتمان سنددار و ساحلی کاملا مبله ، تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر دارای  سند مالکیت تکبرگ در سرخرود خط دریا شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

برج ساحلی دارای اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این آپارتمان رو به دریا با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 125 متر دارای 13 طبقه که این واحد فروشی در طبقه ی 6 با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و تمامی امکانات به خریداران محترم ارایه می گردد. از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری و کاملا مبله اشاره کرد و از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله آپارتمان نزدیک به دریا از دریای سرخرود 30 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 50 متر می باشد بنابراین آپارتمان با موقعیت مناسبی که دارد دسترسی راحتی به مراکز خرید داشته و دید به ساحل دریای خزر را برای شما عزیزان به راحتی فراهم اورده است.

این آپارتمان شیک در سمت دریا کاملا مبله با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراسی بزرگ با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و مراکز خرید در سرخرود خط دریا شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 43 میلیون تومان و به مبلغ 5/370،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

اپارتمان سرخرود / سرخرود اپارتمان / خرید اپارتمان در سرخرود / فروش اپارتمان در سرخرود / قیمت اپارتمان در سرخرود / اپارتمان فروشی سرخرود /

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

 

 

 

 

 

09119212178 آقای جعفری

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/08
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۲۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش