قیمت ملک:
۶.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
محمودآباد
کد ملک:
۱۶۷۸۹
فروش

فروش آپارتمان در خانه دریا

فروش

خرید و فروش آپارتمان در شهرک ساحلی خانه دریا، سند دار، محیط دنج و آرام با امنیت کامل، واقع در بهترین لوکیشن منطقه، با نگهبان دائمی و فروشگاههای زنجیره ای در شهرک، گزینه ای مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران به شمار می رود.

آپارتمان در 8 طبقه 2 واحدی، واحد ها 122 متری، 2 خوابه با کمد دیواری، دارای امکاناتی نظیر کابینت و هود، پکیج و شوفاژ، انشعابات، پارکینگ، آسانسور، انباری، تراس با چشم انداز زیبای دریا، نما سنگ، کف سرامیک، نورپردازی عالی، محیط دنج و آرام با امنیت کامل، پروانه ساخت و پایان کار، سند تک برگ مالکیت با قیمت 6 میلیارد 500 میلیون تومان بفروش می رسد.

آپارتمان فروشی در خانه دریا در فاصله 500 متری ساحل دریا و 800 متری جاده اصلی واقع شده است که با توجه به این لوکیشن عالی، می تواند بهترین گزینه برای شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران محسوب شود.

املاک جهان شعبه محمودآباد _ سرخرود، به شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی در شمال مازندران، خرید آپارتمان داخل شهرک خانه دریا، با نگهبان، سند و مدارک تکمیل، دارای ساحل اختصاصی و چشم انداز زیبای محیط دلنشین اطراف، نزدیک جاده اصلی سرخرود به محمودآباد را پیشنهاد می کند.

آپارتمان در خانه دریا / خرید آپارتمان ساحلی محمودآباد / آپارتمان شهرکی شمال / آپارتمان در شهرک ساحلی خانه دریا محمودآباد / خرید و فروش آپارتمان در سرخرود محمودآباد

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/12
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۲۲ متـر
طبقات ساختمان: ۸
واحدهای ساختمان: ۲
طبقه: ۸
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش