قیمت ملک:
۴.۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۷۸۲۵
فروش

فروش آپارتمان در بلوار دریا سرخرود

فروش

این آپارتمان سنددار و ساحلی با نمایی مدرن و شیک و تراسی رو به دریای خزر و دارای  سند مالکیت تکبرگ و آسانسور در بلوار دریا خط ساحلی شهر سرخرود واقع در شمال کشور ، استان مازندران می باشد .

این آپارتمان ساحلی با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 125 متر دارای 6 طبقه که واحد های کل آپارتمان 12 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 4 با تمامی امکانات رفاهی به خریداران محترم ارایه می گردد. برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. ویوی عالی از ساحل دریای خزر و مناظر اطراف با استفاده از تراس بزرگ ساختمان به بیننده منتقل می شود. آپارتمان رو به دریا از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری و کمد دیواری اشاره کرد. فاصله از دریای سرخرود 50 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 300 متر می باشد بنابراین آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید و فروشگاه ها داشته و دید به ساحل دریای خزر را برای شما عزیزان ایجاد کرده است.

این آپارتمان ساحلی با نمایی شیک ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری ، تراسی با ویوی عالی به ساحل دریای خزر و دسترسی راحت به مراکز خرید در بلوار دریا خط ساحلی شهر سرخرود شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 41 میلیون تومان و به مبلغ 4/900،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد مناسب خرید آپارتمان ساحلی در مازندران شمال ایران در شهر توریستی سرخرود می باشد.

اپارتمان سرخرود / سرخرود اپارتمان / خرید اپارتمان در سرخرود / قیمت اپارتمان سرخرود / خرید و فروش اپارتمان در سرخرود / اپارتمان قیمت مناسب در سر خرود / اپارتمان فروشی در بلوار دریا سرخرود /

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/09
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متراژ بنا: ۱۲۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش