قیمت ملک:
۲.۵۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
محمودآباد
کد ملک:
۲۷۴۷۴
فروش

فروشی ویلا شهرکی کلوده

فروش

فروشی ویلا شهرکی کلوده

این ویلا با نمایی مدرن داخل شهرکی ویلایی با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تک برگ با ویوی عالی به دشت در کلوده شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

ویلای نوساز با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 170 متر و در زمینی به متراژ 200 متر با دیوار پوشهایی شیک ، پارکینگ و حیاطی بزرگ در محیطی تهرانی نشین از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از دشت ، جنگل و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای شهرکی از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار برخوردار می باشد. فاصله تا ساحل محمود اباد در مازندران 6000 متر و فاصله تا جاده ی اصلی مسیر کلوده 400 متر می باشد بنابراین ویلا دسترسی راحتی به مراکز خرید برند را برای ساکنین محترم ایجاد کرده است.

این ویلا با نمایی شیک داخل شهرکی ویلایی با بنابی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی با ویوی عالی به دشت و جنگل ، حیاطی زیبا با پارکینگ با قیمتی مناسب به مبلغ 2/550،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز شهرکی در کلوده می باشد. جهت مشاوره رایگان و خرید با کارگزاران املاک جهان تماس حاصل فرمایید

کارگذاری املاک جهان m

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/06/07
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۷۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش